Polityka prywatności

Polityka Prywatności

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). W związku z tym chcielibyśmy prosić Cię o zgodę na przetwarzanie Twoich danych i poinformować Cię o zasadach, na się to odbywa. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat. Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych i w celach analitycznych przez welnadoizolacji.pl

W jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane?

pomiary statystyczne – chcemy wiedzieć ile osób odwiedza naszą stronę
marketing – chcemy dostarczać Ci lepiej dopasowane treści reklamowe
do świadczenia usług drogą elektroniczną – chcemy udostępniać Ci coraz lepsze usługi

Kto jest administratorem danych osobowych?

Administratorem danych osobowych jest welnadoizolacji.pl

Komu możemy przekazywać dane?

Zgodnie z obowiązującym prawem mogą to być podmioty przetwarzające dane na zlecenie welnadoizolacji.pl np: firmy zajmujące się marketingiem lub podwykonawcy usług. Twoje dane mogą być też udostępnione organom prawa o ile otrzymamy stosowną notę prawną.

Twoje prawa w stosunku do danych osobowych?

Masz prawo wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz masz prawo dostępu do nich lub sprostowania. Dane kontaktowe znajdują się w stopce strony.

Z wyrazami szacunku welnadoizolacji.pl